PLFA dla WOŚP

11 sty 2013

Już w niedzielę 13 stycznia zawodnicy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA) będą wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Będzie można ich spotkać w łódzkiej Manufakturze, gdzie gracze przygotowali dla całych rodzin liczne atrakcje.

Od 12:00 do 22:00 przy głównej alei prowadzącej do Manufaktury funkcjonować będzie stoisko futbolowe. Odwiedzający będą mogli spróbować rzucić piłką do specjalnego celu oraz zmierzyć radarem jak szybko poruszała się futbolówka. Kibice będą też mogli przymierzyć ekwipunek futbolisty i dowiedzieć się od zawodników na czym polega futbol amerykański. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

PLFA przygotowała nie lada gratkę. Na aukcji, z której dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, została wystawiona pierwsza koszulka Reprezentacji Polski w futbolu amerykańskim. Unikatowości nada jej to, że znajdą się na niej podpisy wszystkich biało-czerwonych, którzy 2 lutego w Atlas Arenie zagrają z Reprezentacją Szwecji. Nieokraszoną jeszcze autografami koszulkę będzie można zobaczyć w niedzielę na stanowisku PLFA w Manufakturze.

Link do aukcji:
http://aukcje.wosp.org.pl/historyczna-koszulka-rep-polski-z-autografami-i754287

Zapraszamy do licytacji!

Biuro Prasowe PLFA
biuroprasowe@plfa.pl